Paris info

30. července 2007 v 18:43 | Annet |  Paris info
Paris Whitney Hilton se narodila 17. února 1981 v New Yorku jako nejstarší ze čtyř dětí Richarda Hiltona, vnuka zakladatele hotelového impéria Conrada Hiltona. Když Conrad Hilton v roce 1979 zemřel, nic svým dětem ze svého pohádkového jmění neodkázal, ale jeho syn Barron Hilton je o devět let později úspěšně vysoudil. Podle magazínu Forbes se dnes majetek klanu Hiltonových pohybuje někde okolo miliardy dolarů, ze které by Paris měla zdědit něco přes 50 milionů.

Paris je symbolem večírkové celebrity, která je milována bulvarním tiskem, do omrzení rozebírajícím její úlety na nejrůznějších párty a spojujícím ji tuhle s Leonardem Capriem, tuhle s "Bakstreetboyem" Nickem Carterem. Jako taková také bývá často kritizována a její jediný pochybný přínos je spatřován v tom, že "otevřela dveře všem dalším bohatým dívenkám bažícím po slávě."

Podobně jako třeba Donald Trump se Paris podařilo udělat ze sebe úspěšnou obchodní značku pod níž navrhla vlastní kolekci šperků, parfémů a oblečení a připravuje své hudební album. Objevila se také v řadě reklam a na podzim 2004 vydala knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která přinesla hromadu jejích fotografií a postřehů ze života "ubohé bohaté dívky" a vzdor svým pochybným literárním kvalitám se okamžitě zařadila mezi bestsellery. V roce 2005 byla v květnovém čísle Playboye označena za "Sex Star of the Year" a dočkala se i své nepříliš lichotivé karikatury v seriálu "SOUTH PARK". Ke dnešku byla dvakrát zasnoubená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama